23 yaşındaki Azerbaycanlı model bekaretini servet karşılığında sattı! Bu kadar para verilir mi?

Rahat yaşama arzusu, paraya kolay yoldan ulaşma isteği ve tüm bunların getirdiği hissiyatlar, insanları farklı heveslere yönlendiriyor. Özellikle son dönemde OnlyFans kolay yoldan para kazanmanın en uğrak mekanlarından birisi haline gelmişti. OnlyFans henüz modası geçmiş bir uygulama olmasa da yeni furya özellikle de genç kızların bekaretlerini internet üzerinden satışa çıkarması oldu.

23 yaşındaki Azerbaycanlı model bekaretini sattı!

Bu furyaya katılan son isim ise Azerbaycanlı model Mahbuba Mamadzade oldu. Bekaretini 2 milyon sterlin karşılığında Japon bir iş insanına satan Mamadzade, kazandığı parayla beraber Amerika Birleşik Devletleri’nde ev almayı planladığını söyledi. İnsanların kendisini yargılamaması gerektiğini ifade eden genç model, “Bu benim bedenim ve benim kararım. Her şeye rağmen ailem arkamda ve benimle gurur duyuyorlar. Bu süreçte özellikle de annemden ciddi anlamda destek gördüm. Zengin bir iş adamıyla para karşılığı beraber olma fikri ilk aşamada kulağa korkunç gelse de kararımdan memnunum. Hayalim kendime ABD’de bir ev satın almaktı ve işte şimdi bu hayalimi gerçekleştirebilirim.” ifadelerini kullandı.

Her ne kadar Mahbuba Mamadzade’nin de dediği gibi bu karar kendisine ait olsa da, bu tarz haberler toplumda sürekli olarak tartışma konusu oluyor. Özellikle de kolay yoldan para kazanma isteği, uzun saatler mesai yaparak ayda sadece hayatını idame ettirebilecek kadar maaş alanların zoruna gidebiliyor ki bu da oldukça doğal. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x